# Translation of Odoo Server.
# This file contains the translation of the following modules:
# 	* website_payment
# 
# Translators:
# Marek Pontus, 2022
# Rivo Zängov <eraser@eraser.ee>, 2022
# Eneli Õigus <enelioigus@gmail.com>, 2022
# Arma Gedonsky <armagedonsky@hot.ee>, 2022
# Martin Aavastik <martin@avalah.ee>, 2022
# Triine Aavik <triine@avalah.ee>, 2022
# Egon Raamat <egon@avalah.ee>, 2022
# Piia Paurson <piia@avalah.ee>, 2022
# Martin Trigaux, 2022
# Anna, 2023
# 
msgid ""
msgstr ""
"Project-Id-Version: Odoo Server saas~14.5\n"
"Report-Msgid-Bugs-To: \n"
"POT-Creation-Date: 2021-09-14 10:29+0000\n"
"PO-Revision-Date: 2021-09-14 12:28+0000\n"
"Last-Translator: Anna, 2023\n"
"Language-Team: Estonian (https://app.transifex.com/odoo/teams/41243/et/)\n"
"MIME-Version: 1.0\n"
"Content-Type: text/plain; charset=UTF-8\n"
"Content-Transfer-Encoding: \n"
"Language: et\n"
"Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n != 1);\n"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid ""
".\n"
"                        <br/>\n"
"                        We appreciate your support for our organization as such.\n"
"                        <br/>\n"
"                        Regards."
msgstr ""
".\n"
"                        <br/>\n"
"                        Aitäh toetuse eest.\n"
"                        <br/>\n"
"                        Kõike paremat."

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "<b>Comment:</b>"
msgstr "<b>Kommentaar:</b>"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "<b>Donation Date:</b>"
msgstr "<b>Annetuse kuupäev:</b>"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "<b>Donor Email:</b>"
msgstr "<b>Annetaja e-post:</b>"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "<b>Donor Name:</b>"
msgstr "<b>Annetaja nimi:</b>"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "<b>Payment ID:</b>"
msgstr "<b>Makse ID:</b>"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "<b>Payment Method:</b>"
msgstr "<b>Makseviis:</b>"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_pay
msgid ""
"<strong>No suitable payment option could be found.</strong><br/>\n"
"                                If you believe that it is an error, please contact the website administrator."
msgstr ""
"<strong>Sobivat makseviisi ei leitud.</strong><br/>\n"
"                                Kui arvate, et tegemist on veaga, võtke ühendust veebilehe administraatoriga."

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_pay
msgid "<strong>Warning</strong> The currency is missing or incorrect."
msgstr "<strong>Hoiatus</strong> Valuuta puudub või on vale."

#. module: website_payment
#: code:addons/website_payment/models/payment_transaction.py:0
#, python-format
msgid "A donation has been made on your website"
msgstr "Annetus on tehtud teie veebilehel"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_button
msgid "A year of cultural awakening."
msgstr "Kultuurilise ärkamise aasta."

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/options.js:0
#, python-format
msgid "Add a description here"
msgstr "Lisa siia kirjeldus"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/options.js:0
#, python-format
msgid "Add new pre-filled option"
msgstr "Lisa uus eeltäidetud valik"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/000.xml:0
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/000.xml:0
#, python-format
msgid "Amount"
msgstr "Summa"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid "Amount ("
msgstr "Summa ("

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "Amount("
msgstr "Summa("

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_button
msgid "Caring for a baby for 1 month."
msgstr "Lapse eest hoolitsemine."

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/000.xml:0
#, python-format
msgid "Choose Your Amount"
msgstr "Vali summa"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Country"
msgstr "Riik"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid ""
"Country\n"
"                            <span class=\"s_website_form_mark\"> *</span>"
msgstr ""
"Riik\n"
"                            <span class=\"s_website_form_mark\"> *</span>"

#. module: website_payment
#: code:addons/website_payment/controllers/portal.py:0
#, python-format
msgid "Country is required."
msgstr "Riik on kohustuslik."

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid "Country..."
msgstr "Maa..."

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/000.xml:0
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/000.xml:0
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_input
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
#, python-format
msgid "Custom Amount"
msgstr "Kohandatud summa"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "Dear"
msgstr "Tere"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "Default Amount"
msgstr "Vaikimisi summa"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "Display Options"
msgstr "Näita valikud"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_button
msgid "Donate Now"
msgstr "Anneta kohe"

#. module: website_payment
#: model:mail.template,name:website_payment.mail_template_donation
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid "Donation"
msgstr "Annetus"

#. module: website_payment
#: code:addons/website_payment/controllers/portal.py:0
#, python-format
msgid "Donation amount must be at least %.2f."
msgstr "Annetuse summa peab olema vähemalt %.2f."

#. module: website_payment
#: code:addons/website_payment/models/payment_transaction.py:0
#, python-format
msgid "Donation confirmation"
msgstr "Annetuse kinnitus"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "Donation notification"
msgstr "Annetuse teade"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Email"
msgstr "E-post"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid ""
"Email\n"
"                            <span class=\"s_website_form_mark\"> *</span>"
msgstr ""
"E-post\n"
"                            <span class=\"s_website_form_mark\"> *</span>"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Email is invalid"
msgstr "E-post on kehtetu"

#. module: website_payment
#: code:addons/website_payment/controllers/portal.py:0
#, python-format
msgid "Email is required."
msgstr "E-post on kohustuslik."

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Field '%s' is mandatory"
msgstr "Väli '%s' on kohustuslik"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "Input"
msgstr "Sisend"

#. module: website_payment
#: model:ir.model.fields,field_description:website_payment.field_account_payment__is_donation
msgid "Is Donation"
msgstr "On annetus"

#. module: website_payment
#: model:ir.model.fields,field_description:website_payment.field_payment_transaction__is_donation
msgid "Is donation"
msgstr "on annetus"

#. module: website_payment
#: model:ir.model.fields,help:website_payment.field_account_payment__is_donation
#: model:ir.model.fields,help:website_payment.field_payment_transaction__is_donation
msgid "Is the payment a donation"
msgstr ""

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation
msgid "Make a Donation"
msgstr "Tee annetus"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Name"
msgstr "Nimi"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid ""
"Name\n"
"                            <span class=\"s_website_form_mark\"> *</span>"
msgstr ""
"Nimi\n"
"                            <span class=\"s_website_form_mark\"> *</span>"

#. module: website_payment
#: code:addons/website_payment/controllers/portal.py:0
#, python-format
msgid "Name is required."
msgstr "Nimi on kohustuslik."

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "None"
msgstr "Pole"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_button
msgid "One year in elementary school."
msgstr "Üks aasta põhikoolis."

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_button
msgid "One year in high school."
msgstr "Üks aasta keskkoolis."

#. module: website_payment
#: model:ir.model,name:website_payment.model_payment_acquirer
msgid "Payment Acquirer"
msgstr "Makse saaja"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid "Payment Details"
msgstr "Makse andmed"

#. module: website_payment
#: model:ir.model,name:website_payment.model_payment_transaction
msgid "Payment Transaction"
msgstr "Maksetehing"

#. module: website_payment
#: code:addons/website_payment/models/payment_transaction.py:0
#, python-format
msgid "Payment received from donation with following details:"
msgstr "Annetusest tulnud makse järgmiste andmetega:"

#. module: website_payment
#: model:ir.model,name:website_payment.model_account_payment
msgid "Payments"
msgstr "Maksed"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/000.js:0
#, python-format
msgid "Please select or enter an amount"
msgstr "Vali või sisesta summa"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "Pre-filled Options"
msgstr "Eeltäidetud valikud"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "Recipient Email"
msgstr "Saaja e-post"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Server Error"
msgstr "Server Error"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "Slider"
msgstr "Slaider"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation
msgid "Small or large, your contribution is essential."
msgstr "Väike või suur, teie panus on oluline."

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Some information is missing to process your payment."
msgstr "Andmed on puudulikud teie makse töötlemiseks."

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "Thank you for your donation of"
msgstr "Täname teid annetuse eest"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/snippets/s_donation/000.js:0
#, python-format
msgid "The minimum donation amount is %s%s%s"
msgstr "Minimaalne annetuse summa on %s%s%s"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_pay
msgid "There is nothing to pay."
msgstr "Pole midagi maksta."

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "Validation Error"
msgstr "Kinnitamise viga"

#. module: website_payment
#. openerp-web
#: code:addons/website_payment/static/src/js/website_payment_form.js:0
#, python-format
msgid "We could not obtain payment fees."
msgstr "Me ei saanud kätte maksetasusid."

#. module: website_payment
#: model:ir.model.fields,field_description:website_payment.field_payment_acquirer__website_id
msgid "Website"
msgstr "Veebileht"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid "Write us a comment"
msgstr "Kirjuta meile kommentaar"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.payment_checkout
msgid "Your comment"
msgstr "Sinu kommentaar"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.donation_mail_body
msgid "made on"
msgstr "tehtud"

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "⌙ Descriptions"
msgstr ""

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "⌙ Maximum"
msgstr ""

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "⌙ Minimum"
msgstr ""

#. module: website_payment
#: model_terms:ir.ui.view,arch_db:website_payment.s_donation_options
msgid "⌙ Step"
msgstr ""
